Aktualności

Drukuj

PLENARNE ZEBRANIE CZŁONKÓW Krajowego Klubu Miłośników Historii i Zabytków Transportu, 13-14 października 2014 r.

Zawiadamiamy, że w dniu 13 i 14 października br. odbędzie się w Zielonej Górze plenarne zebranie członków Krajowego Klubu Miłośników Historii i Zabytków Transportu. 

Ostatnie w tym roku spotkanie połączone jest ze zwiedzaniem zabytkowych obiektów komunikacyjnych na Ziemi Lubuskiej. W części merytoryczno-turystycznej spotkania przewidziano zwiedzanie pocysterskiego klasztoru w Paradyżu oraz Międzyrzeckiego Rejonu Umocnień w Pniewie.

Zgłoszenia uczestników należy dokonywać na adres: SITK RP Oddział w Zielonej Górze, 65-042 Zielona Góra Al. Niepodległości 32, telefonicznie na nr 663-550-343 Pani Pietraszyńska, można też mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript." style="line-height: 1.3em;">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. jak również telefonicznie na nr 604 776 054 (Kol. Roland Pielech) lub mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript." style="line-height: 1.3em;">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Liczymy na zainteresowanie problematyką merytoryczną i liczny udział w spotkaniu członków Krajowego Klubu Miłośników Historii i Zabytków Transportu.

                                                                    Z  koleżeńskim pozdrowieniem

                                                                       Przewodniczący KKMHiZT

                                                                                Jerzy Hydzik